
W środę, późnym popołudniem sądeccy strażacy interweniowali przy ul. Gorzkowskiej. O godz. 17:14 otrzymaliśmy zgłoszenie od mieszkańców osiedla Gorzków o złamanej brzozie, która zagrażała przechodniom. – powiedział naszemu portalowi mł. kpt. Dariusz Cieśla, dyżurny operacyjny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego PSP w Nowym Sączu.
![Nowy Sącz 112 - Ratownictwo Ziemi Sądeckiej Nowy Sącz 112 - Ratownictwo Ziemi Sądeckiej [logo]](https://nowysacz112.pl/wp/files/themes/ns112/img/nowysacz112-logo.png)





