
We wtorek 17 marca 2020 roku ok. godz. 15:30 służby zostały zadysponowane na ul. Aleje Sucharskiego w Nowym Sączu. Wg zgłoszenia z okna mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w jednym z tamtejszych bloków miał wydobywać się dym.

We wtorek 17 marca 2020 roku ok. godz. 15:30 służby zostały zadysponowane na ul. Aleje Sucharskiego w Nowym Sączu. Wg zgłoszenia z okna mieszkania zlokalizowanego na trzecim piętrze w jednym z tamtejszych bloków miał wydobywać się dym.